Zdalnie sterowane zamki elektroniczne dla hoteli

Oferta specjalna dla obiektów hotelowych

Dla obiektów hotelowych mamy specjalną ofertę: atrakcyjne rabaty na zamki elektroniczne SetPin wraz z montażem. Nasza kompleksowa oferta obejmuje również wdrożenie, konfigurację systemu, powiadomień, integracji oraz opiekę poinstalacyjną. Jako partner dbamy o zwiększenie efektywności Twojego obiektu i komfortu Twoich gości. 

Kompleksowa opieka, szybkie wdrożenie i konfiguracja

Odkryj system automatyzacji obiektów hotelowych, dzięki któremu zastąpisz tradycyjną recepcję.

Atrakcyjne rabaty

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla obiektów hotelowych. W przypadku większej ilości zamków oferujemy indywidualne rabaty.

Oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich gości

Zdalnie sterowane zamki elektroniczne na kod

Dzięki zamkom elektronicznym na kod, którymi możesz zdalnie sterować za pomocą smartfona, zarządzanie dużym hotelem staje się łatwiejsze i bardziej opłacalne. Goście mogą samodzielnie zameldować się i wymeldować bez względu na godzinę, a Ty nie musisz tracić czasu i pieniędzy na personel recepcyjny, klucze czy karty magnetyczne.

Idealne rozwiązanie dla małych i dużych obiektów

Korzyści dla Twojego hotelu

SetPin to idealne rozwiązanie dla dużych obiektów hotelowych, które chcą podnieść standard obsługi klienta, zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć koszty. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty na zamki elektroniczne SetPin wraz z montażem, wdrożeniem systemu oraz opieką poinstalacyjną. Jako partner kompleksowo dbamy o zwiększenie efektywności Twojego obiektu i komfortu Twoich gości. 

Zdalne zarządzanie

Zdalne zarządzanie obiektem (np. za pomocą smartfona).

Łatwe meldowanie

Szybkie i bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie gości.

Brak fizycznej recepcji

Brak potrzeby personelu recepcyjnego, kluczy i kart magnetycznych.

Standard obiektu

Wyższy standard obsługi i wygoda dla Twojego klienta.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Nadzór w czasie rzeczywistym to gwarancja bezpieczeństwa obiektu.

Obniżenie kosztów

Korzystając z zamków elektronicznych skracasz proces meldunku i obsługi.

Dobierz odpowiedni zamek elektroniczny

Wybierz konfigurację dopasowaną do Twojego obiektu

Oferujemy wiele typów zamków. Każdy z nich wyposażony jest w funkcje zwiększające bezpieczeństwo, takie jak alarm antywłamaniowy, blokada po wpisaniu błędnego kodu czy możliwość zmiany kodu. Zapewniamy pełną konfigurację i dostosowanie systemu do Twoich indywidualnych potrzeb. 

0 +
Zamontowanych zamków
0 +
Zrealizowanych projektów
0
Lat w branży hotelarskiej
0 +
Pozytywnych opinii od gości hotelowych
0
Miast w których oferujemy montaż
Przykłady naszych realizacji

Zobacz, jakie korzyści biznesowe zyskali nasi klienci

Q17 Apartments

Apartamenty Q17 to obiekt we Wrocławiu, który postawił na automatyzację procesu meldowania gości. Dzięki zamkom elektronicznym SetPin osiągnęli oszczędność wynoszącą ponad 7000 PLN miesięcznie na personelu recepcyjnym. Ponadto zwiększyli zadowolenie gości.

Hi Hotel ***

Hi Hotel to w pełni zautomatyzowany obiekt w pobliżu lotniska w Gdańsku. Oferuje 35 apartamentów docenione przez gości za komfort i wygodną obsługę. Dzięki zamkom elektronicznym SetPin hotel zyskał na prestiżu i konkurencyjności.
Zamów indywidualną ofertę

Masz więcej niż 10 pokoi / apartamentów?

Oferujemy indywidualną wycenę montażu i konfiguracji zamków elektronicznych SetPin. Nasz zespół dokładnie oceni Twój obiekt i zaproponuje Ci korzystne warunki cenowe. Dodatkowo, jeśli dysponujesz dużym hotelem, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty na cały proces montażu i konfiguracji.