Realizacje

Nasz system kontroli dostępu stosowany jest w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce – sprawdź przykładowe obiekty poniżej.

WrocławQ17 Apartments


W pełni zautomatyzowany aparthotel przy samym wrocławskim Rynku. Obiekt posiada 44 nowoczesne w pełni wyposażone apartamenty. Dzięki SetPin budynek nie wymaga recepcji na miejscu, a cały proces zameldowania odbywa się samodzielnie bez konieczności przekazywania kluczy lub kart.


Zobacz case study
WrocławQ17 Apartments
GdańskHi Hotel ***

GdańskHi Hotel ***


Nowy, jedyny taki smart hotel w Gdańsku. Wyjatkowe doświadczenie w Hi Hotel gwarantuje wygodę i oszczędność czasu w trakcie podróży. Usługa oparta o nowoczesną technologię zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, bez zbędnych formalności.


Zobacz case study

WrocławMarina Apartments


Kompleks apartamentów zlokalizowany w centrum Wrocławia z widokiem na rzekę i marinę. Obiekt posiada miejsca parkingowe we własnym garażu podziemnym oraz naziemnym. Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony w kuchnię, łazienkę oraz niezbędne wyposażenie dla pobytów krótko-, średnio- i długoterminowych.


Zobacz case study
WrocławMarina Apartments
WrocławInVia Apartments

WrocławInVia Apartments


W pełni wyposażone samoobsługowe mikroapartamenty hotelowe zlokalizowane na przedmieściach Wrocławia. Obiekt idealnie sprawdza się na w najmie krótko- i długoterminowym. Dzięki automatycznej kontroli dostępu operator zarządza obiektem zdalnie a wszystkie bieżące czynności realizują firmy podwykonawcze.


Zobacz Case Study

ToruńTOP Garden Aparthotel


„Miejski ogród” – nowoczesny aparthotel Top Garden w Toruniu – mieście wybitnego astronoma Mikołaja Kopernika i słodko-korzennych pierników. Oferuje komfortowe apartamenty od 12 do 55 m2 dla najbardziej wymagających gości.


Zobacz case study
ToruńTOP Garden Aparthotel
WrocławBike’UP Aparthotel

WrocławBike’UP Aparthotel


„Rowerowe” apartamenty w centrum miasta. W pełni automatyczny aparthotel wyposażony w zamki elektroniczne SetPin cieszy się uznaniem podróżujących do Wrocławia od samego początku. Lokalizacja i nowoczesny design tego miejsca to dwa główne atuty Bike’UP Aparthotelu.


Zobacz Case Study

WrocławEmpire Apart


Luksus w sercu miasta. 16 w pełni zautomatyzowanych apartamentów czeka na gości, którzy swój pobyt chcą spędzić w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Nasze rozwiązanie SetPin jest idealnym uzupełnieniem dla najwyższych standardów OVO Wrocław.


Zobacz case study
WrocławEmpire Apart
WrocławStudioInn (w realizacji)

WrocławStudioInn (w realizacji)


StudioInn to obiekt aparthotelowy posiadający 138 apartamentów od 15 do 60 m2 w ścisłym centrum Wrocławia tuż obok Galerii Dominikańskiej i OVO. Każdy z apartamentów posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz część sypialną i dzienną.


KatowiceApartamenty Angelius (w realizacji)


11 w pełni wyposażonych, nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w Katowicach przy Klinice Angelius. Obiekt jest w stanie zakwaterować gości hotelowych oraz tych, którzy wymagają dłuższych pobytów. Jest to oferta skierowana do klientów biznesowych i turystów oczekujących wysokiego standardu i komfortu w osiągalnej dla wszystkich cenie.


KatowiceApartamenty Angelius (w realizacji)

Dołącz do ponad +100 klientów w całej Polsce

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną ofertę!


Darmowa wycena