Realizacje

Nasz system kontroli dostępu stosowany jest w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce – sprawdź przykładowe obiekty poniżej.

WrocławQ17 Apartments


W pełni zautomatyzowany aparthotel przy samym wrocławskim Rynku. Obiekt posiada 44 nowoczesne w pełni wyposażone apartamenty. Dzięki SetPin budynek nie wymaga recepcji na miejscu, a cały proces zameldowania odbywa się samodzielnie bez konieczności przekazywania kluczy lub kart.


Zobacz case study
<span class="city">Wrocław</span>Q17 Apartments
<span class="city">Gdańsk</span>Hi Hotel ***

GdańskHi Hotel ***


Nowy, jedyny taki smart hotel w Gdańsku. Wyjatkowe doświadczenie w Hi Hotel gwarantuje wygodę i oszczędność czasu w trakcie podróży. Usługa oparta o nowoczesną technologię zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, bez zbędnych formalności.


Zobacz case study

WrocławMarina Apartments


Kompleks apartamentów zlokalizowany w centrum Wrocławia z widokiem na rzekę i marinę. Obiekt posiada miejsca parkingowe we własnym garażu podziemnym oraz naziemnym. Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony w kuchnię, łazienkę oraz niezbędne wyposażenie dla pobytów krótko-, średnio- i długoterminowych.


Zobacz case study
<span class="city">Wrocław</span>Marina Apartments
<span class="city">Wrocław</span>InVia Apartments

WrocławInVia Apartments


W pełni wyposażone samoobsługowe mikroapartamenty hotelowe zlokalizowane na przedmieściach Wrocławia. Obiekt idealnie sprawdza się na w najmie krótko- i długoterminowym. Dzięki automatycznej kontroli dostępu operator zarządza obiektem zdalnie a wszystkie bieżące czynności realizują firmy podwykonawcze.


Zobacz Case Study

ToruńTOP Garden Aparthotel


„Miejski ogród” – nowoczesny aparthotel Top Garden w Toruniu – mieście wybitnego astronoma Mikołaja Kopernika i słodko-korzennych pierników. Oferuje komfortowe apartamenty od 12 do 55 m2 dla najbardziej wymagających gości.


Zobacz case study
<span class="city">Toruń</span>TOP Garden Aparthotel
<span class="city">Wrocław</span>Bike’UP Aparthotel

WrocławBike’UP Aparthotel


„Rowerowe” apartamenty w centrum miasta. W pełni automatyczny aparthotel wyposażony w zamki elektroniczne SetPin cieszy się uznaniem podróżujących do Wrocławia od samego początku. Lokalizacja i nowoczesny design tego miejsca to dwa główne atuty Bike’UP Aparthotelu.


Zobacz Case Study

WrocławEmpire Apart


Luksus w sercu miasta. 16 w pełni zautomatyzowanych apartamentów czeka na gości, którzy swój pobyt chcą spędzić w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Nasze rozwiązanie SetPin jest idealnym uzupełnieniem dla najwyższych standardów OVO Wrocław.


Zobacz case study
<span class="city">Wrocław</span>Empire Apart
<span class="city">Wrocław</span>StudioInn (w realizacji)

WrocławStudioInn (w realizacji)


StudioInn to obiekt aparthotelowy posiadający 138 apartamentów od 15 do 60 m2 w ścisłym centrum Wrocławia tuż obok Galerii Dominikańskiej i OVO. Każdy z apartamentów posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz część sypialną i dzienną.


KatowiceApartamenty Angelius (w realizacji)


11 w pełni wyposażonych, nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w Katowicach przy Klinice Angelius. Obiekt jest w stanie zakwaterować gości hotelowych oraz tych, którzy wymagają dłuższych pobytów. Jest to oferta skierowana do klientów biznesowych i turystów oczekujących wysokiego standardu i komfortu w osiągalnej dla wszystkich cenie.


<span class="city">Katowice</span>Apartamenty Angelius (w realizacji)

Dołącz do ponad +100 klientów w całej Polsce

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną ofertę!


Darmowa wycena