Realizacje

Nasz system kontroli dostępu stosowany jest w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce – sprawdź przykładowe obiekty poniżej.

WrocławQ17 Apartments


W pełni zautomatyzowany aparthotel przy samym wrocławskim Rynku. Obiekt posiada 44 nowoczesne w pełni wyposażone apartamenty. Dzięki SetPin budynek nie wymaga recepcji na miejscu, a cały proces zameldowania odbywa się samodzielnie bez konieczności przekazywania kluczy lub kart.


Zobacz case study
WrocławQ17 Apartments
GdańskHi Hotel ***

GdańskHi Hotel ***


Nowy, jedyny taki smart hotel w Gdańsku. Wyjatkowe doświadczenie w Hi Hotel gwarantuje wygodę i oszczędność czasu w trakcie podróży. Usługa oparta o nowoczesną technologię zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, bez zbędnych formalności.


Zobacz case study

WrocławMarina Apartments


Kompleks apartamentów zlokalizowany w centrum Wrocławia z widokiem na rzekę i marinę. Obiekt posiada miejsca parkingowe we własnym garażu podziemnym oraz naziemnym. Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony w kuchnię, łazienkę oraz niezbędne wyposażenie dla pobytów krótko-, średnio- i długoterminowych.


Zobacz case study
WrocławMarina Apartments
WrocławInVia Apartments

WrocławInVia Apartments


W pełni wyposażone samoobsługowe mikroapartamenty hotelowe zlokalizowane na przedmieściach Wrocławia. Obiekt idealnie sprawdza się na w najmie krótko- i długoterminowym. Dzięki automatycznej kontroli dostępu operator zarządza obiektem zdalnie a wszystkie bieżące czynności realizują firmy podwykonawcze.


Zobacz Case Study

ToruńTOP Garden Aparthotel


„Miejski ogród” – nowoczesny aparthotel Top Garden w Toruniu – mieście wybitnego astronoma Mikołaja Kopernika i słodko-korzennych pierników. Oferuje komfortowe apartamenty od 12 do 55 m2 dla najbardziej wymagających gości.


Zobacz case study
ToruńTOP Garden Aparthotel
WrocławBike’UP Aparthotel

WrocławBike’UP Aparthotel


„Rowerowe” apartamenty w centrum miasta. W pełni automatyczny aparthotel wyposażony w zamki elektroniczne SetPin cieszy się uznaniem podróżujących do Wrocławia od samego początku. Lokalizacja i nowoczesny design tego miejsca to dwa główne atuty Bike’UP Aparthotelu.


Zobacz Case Study

WrocławEmpire Apart


Luksus w sercu miasta. 16 w pełni zautomatyzowanych apartamentów czeka na gości, którzy swój pobyt chcą spędzić w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Nasze rozwiązanie SetPin jest idealnym uzupełnieniem dla najwyższych standardów OVO Wrocław.


Zobacz case study
WrocławEmpire Apart
WrocławJoyinn Aparthotel

WrocławJoyinn Aparthotel


Ten nowoczesny aparthotel położony jest w ścisłym centrum Wrocławia, bezpośrednio na Szlaku Czterech Świątyń. Od placu rynku dzieli go zaledwie 450 m, a w jego otoczeniu znajduje się fosa, szereg rozmaitych restauracji i sklepów. Obiekt posiada komfortowe, w pełni wyposażone pokoje, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Jest w całości zautomatyzowany, co stanowi znaczne ułatwienie dla obsługi i odwiedzających.


Zobacz case study

WrocławApartamentowiec Legnicka 60c


Obiekt Legnicka 60c znajduję się w tzw. Zachodniej Strefie Biznesu Wrocławskiego i jest wyposażony w 129 nowoczesnych mikroapartamentów. Zastosowanie zamków standard SetPin umożliwia zdalną kontrolę dostępu, co ułatwia zarządzanie obiektem i zwiększa komfort mieszkańców, którzy mogą samodzielnie zameldować się na miejscu, bez kontaktu z recepcją. Mikroapartamenty cechują się wysokim standardem, są nowocześnie wyposażone i w pełni umeblowane, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno przy najmie krótko- jak i długoterminowym.


Zobacz case study
WrocławApartamentowiec Legnicka 60c

Dołącz do ponad +100 klientów w całej Polsce

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną ofertę!


Darmowa wycena