Zamki elektroniczne SetPin

Wybierz zamki elektroniczne dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zamki elektroniczne do drzwi, które pozwolą Ci efektywnie zautomatyzować obiekt i oszczędzić koszty. To nowoczesne rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych zamków i umożliwia zdalne zarządzanie dostępem z dowolnego miejsca na świecie.

W SetPin korzystamy ze sprawdzonych zamków, wyposażonych w wiele funkcjonalności zwiększających ich bezpieczeństwo. Oferujemy dwa typy zamków umożliwiających elektroniczne otwieranie drzwi – standard oraz premium, które różnią się zakresem funkcjonalności. Sprawdź, który z nich będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich klientów. Dobierz zamek elektroniczny do swoich potrzeb!

Nasz system jest zintegrowany z poniższymi systemami hotelowymi

Pełna integracja z systemami

Dzięki bezpośredniej i w pełni zdalnej integracji z większością systemów hotelowych na rynku np. KWHotel Pro, IdoBooking czy Hotres nasz system automatycznie dodaje, edytuje, przenosi i usuwa czasowe kody dostępu dla rezerwacji w Twoim hotelu w czasie rzeczywistym. 

4 cyfrowe kody dostępu

System samodzielnie generuje losowy kod dostępu a następnie przydziela go do wybranej rezerwacji.

Przenoszenie między pokojami

Zmieniając pokój gościa jego kod dostępu przenosi się razem z nim a następnie wygasa w poprzednim.

Automatyczny SMS i e-mail

System automatycznie wysyła wiadomość SMS i e-mail z kodem dostępu o wskazanej przez Państwa porze.

Zmiana kodu

Recepcjonista może w każdy momencie zmienić kod dostępu dla wybranego gościa z poziomu systemu hotelowego.

Integracja

Pełną konfigurację od A do Z wykonuje nasz zespół w ramach wdrożenia systemu w Państwa obiekcie.

Szablony powiadomień

Dzięki gotowym szablonom Goście otrzymują czytelne i skuteczne powiadomienia email i SMS

Zamek elektroniczny do drzwi - jaki wybrać?

Zamki elektroniczne do drzwi – rodzaje

SetPin Standard SP-M21

Original price was: 999,00 zł.Current price is: 799,00 zł.

SetPin S2C

Original price was: 1 190,00 zł.Current price is: 999,00 zł.
Pytania i odpowiedzi

5 najczęściej zadawanych pytań

Średnia cena zamka Standard wraz z montażem wynosi ok. 1100,00 zł netto, przy dużych obiektach deweloperskich oferujemy atrakcyjne rabatowanie. Koszt wdrożenia zależy od ilości pokoi objętych automatyzacją – przy większej ilości cena będzie niższa. Z kolei koszt zamka Premium zależny będzie dodatkowo od kondygnacji w obiekcie. Cena takiego rozwiązania waha się średnio w granicach 2500-3000 zł netto od drzwi. W wersji Premium uzyskanie dostępu do trybu online jest możliwe po wykupieniu abonamentu miesięcznego na każdy aktywny punkt dostępu, którego koszt wynosi od 19 do 29 zł od pokoju, w przypadku zamków Standard system online jest bezpłatny. Jeśli chcesz otrzymać dedykowaną wycenę dla swojego obiektu, napisz do nas – zapraszamy do kontaktu. 

Tak, otrzymają Państwo od nas gotowy, działający zamek elektroniczny. Cena zawiera kompleksowy montaż, konfigurację, integrację z systemem hotelowym oraz szkolenie personelu. 

System nadaje automatycznie kody dostępu dla gości do danej rezerwacji, a system hotelowy lub recepcja samodzielnie wysyła je za pomocą smsa i e-maila. Elektroniczne otwieranie drzwi jest bardzo proste – wystarczy, że gość wpisze kod na klawiaturze zamka. Kody można zmieniać, przenosić między pokojami, a także usuwać i edytować. Co istotne, obsługa zamków nie wymaga fizycznej obecności pracowników – wszystko odbywa się w trybie online. Po pobycie gościa kod automatycznie wygasa. Zamki można również otwierać zdalnie za pomocą aplikacji. 

Czas realizacji różni się w zależności od typu zamka – w przypadków zamków Standard wynosi on ok. 1-2 tygodni, a zamków Premium 6-8 tygodni. Zamek automatyczny do drzwi zamawiany jest na wymiar pod drzwi klienta. 

W przypadku zamków Premium jest to: IdoBooking, Hotres oraz KWHotel Pro. Z kolei zamek automatyczny do drzwi typu Standard może być zintegrowany z większością systemów hotelowych na rynku.