ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Hi Hotel ***

W pełni zautomatyzowany hotel w pobliżu lotniska w Gdańsku. Nowy, jedyny taki smart hotel w Gdańsku. Oferuje 35 pokoi i gwarantuje wygodę i oszczędność czasu w trakcie podróży. Usługa oparta o nowoczesną technologię zapewnia gościom wszystko, czego potrzebują, bez zbędnych formalności.

+90
Miejsc noclegowych
35
Zautomatyzowanych apartamentów
9.3/10
Ocena na Booking.com
"Bardzo polecam dla niewielkich hoteli, gdzie optymalizacja kosztu recepcji jest bardzo ważna. Zespół SetPin przygotował kompleksowo system zdalnej kontroli dostępu wraz z integracją z systemem hotelowym, co pozwala nam na zarządzanie obiektem z innego miejsca bez recepcji na miejscu."
Iga
Manager Hi Hotel
Zamów indywidualną ofertę

Masz więcej niż 10 pokoi / apartamentów?

Oferujemy indywidualną wycenę montażu i konfiguracji zamków elektronicznych SetPin. Nasz zespół dokładnie oceni Twój obiekt i zaproponuje Ci korzystne warunki cenowe. Dodatkowo, jeśli dysponujesz dużym hotelem, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty na cały proces montażu i konfiguracji. 

Koszyk

Dotacja na rozwój turystyki - nawet 600 tys. zł dla Twojej firmy - sprawdź szczegóły.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zacznij pisać aby wyświetlić produkty których szukasz.