Q17 Apartments

W pełni zautomatyzowany aparthotel przy samym wrocławskim Rynku.

Obiekt posiada 44 nowoczesne w pełni wyposażone apartamenty. Dzięki SetPin budynek nie wymaga recepcji na miejscu, a cały proces zameldowania odbywa się samodzielnie bez konieczności przekazywania kluczy lub kart.


44

Zautomatyzowane
apartamenty

+3000

Samodzielnych
zameldowań

9.3/10

Ocena na
Booking.com

zdjęcie mieszkania

zdjęcie mieszkania

Nie wyobrażam sobie jak mógłby funkcjonować ten obiekt bez SetPin. Dzięki zdalnej kontroli dostępu i automatycznym procesom nasz manager samodzielnie zarządza całym obiektem, dzięki temu nie zatrudniamy nikogo oprócz serwisu sprzątającego.


Magdalena DziergwaQ17 właściciel
Magdalena Dziergwa
Q17 właściciel
zdjęcie mieszkania

zdjęcie mieszkania

OPINIE

Opinie gości Q17 Apartments


10

Informacja z instrukcją jak odebrać klucze i wejść do mieszkania dotarła do mnie na telefon. Wszystko było bardzo czytelne i jasne. Bardzo udany pobyt. Polecam.

Włodzimierz, Polska
9,0

Rewelacyjna lokalizacja. Bezproblemowy dostęp do pokoju – kod, brak kluczy.

Dariusz, Polska
10

Super lokalizacja, mieszkanie bardzo czyste. Na szczególny plus zasługuje łatwość wejścia do lokalu, bez zbędnych spotkań czy telefonów.

Anna, Polska
10

Lokalizacja, apartament ładny, wygodny dostęp bez kluczy, dobry kontakt.

Gabriela, Polska
10

Świetna lokalizacja, apartament czysty, drzwi na kod co jest lepszą opcją niż klucze 🙂

Marta, Polska
9,8

Bardzo czysty i komfortowy apartament. Wejście na kod uruchomiony w godzinie zameldowania. Wszelkie udogodnienia, kuchnia i łazienka wyposażona – nic nie trzeba zabrać.

Marcin, Polska

Śniadanie w restauracji na przeciwko – 30 sekund marszem, bardzo smaczne. Wejście do apartamentu na kod PIN. Kod dostarczony via SMS Generalnie bardzo polecam.

Jarosław, Polska

Lokalizacja przy samym rynku po prostu pierwsza klasa i wyposażenie pokoju też! Bez kluczy rewelacyjne rozwiązanie, bardzo nowoczesne! Pobyt bardzo udany. Polecam każdemu!

Anna, Polska
9.6

Doskonałe miejsce we Wrocławiu – bardzo blisko Rynku, apartamenty nowocześnie urządzone. Łatwy dostęp (kod do drzwi przesłany na telefon), świetny kontakt z obsługą. Polecam!

Tomasz, Polska

Dołącz do ponad +100 klientów w całej Polsce

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną ofertę!


Skontaktuj się